Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tuzla Belediyesi sporcuları “Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası”ndan 15 madalya ile döndü 

Tuzla Belediyesi Spor Kulübü sporcuları, “Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası”nda 9 altın, 2 gümüş ve 4 bronz olmak üzere toplam 15 madalya kazandı. 

Tuzla Belediyesi Spor Kulübü

(İSTANBUL) – Tuzla Belediyesi Spor Kulübü sporcuları, “Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası”nda 9 altın, 2 gümüş ve 4 bronz olmak üzere toplam 15 madalya kazandı.

tuzla-belediyesi-sporculari-turkiye-acik-kick-boks-turnuvasindan-15-madalya-ile-dondu

Türkiye Kick Boks Federasyonu 2024 yılı faaliyet takviminde yer alan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası 1-9 Temmuz 2024 tarihleri arasında Konya’da düzenlendi. Karatay Kongre ve Spor Merkezi’nde gerçekletirilşen organizasyonda sporcular, büyükler, gençler, yıldızlar ve minikler kategorilerinde karşılaşmalara çıktı.

 

tuzla-belediyesi-sporculari-turkiye-acik-kick-boks-turnuvasindan-15-madalya-ile-dondu

Tuzla Belediyespor ve Milli Takım Antrenörleri Ümit Yılmaz ve Erdal Mırat eğitmenliğinde hazırlanan 19 sporcudan Nurettin Diler, Yaren Çınar, Kaan Tok, Menan Sıhanlıoğlu, Duygu Turan, Kerimcan Güzel, 2-10 Kasım tarihlerinde Yunanistan’da düzenlenecek Büyükler Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda; Emirhan Taşyürek ise 23 Ağustos- 1 Eylül tarihlerinde Macaristan’da gerçekleştirilecek Gençler Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda Türkiye’yi ve Tuzla’yı temsil etme hakkı kazandı.

tuzla-belediyesi-sporculari-turkiye-acik-kick-boks-turnuvasindan-15-madalya-ile-dondu

Sporcuları ile gurur duyduğunu söyleyen Antrenör Yılmaz, “15 madalya kazanmak, sadece başarı değil, aynı zamanda emeklerinin ve disiplinlerinin bir göstergesidir. Şimdi sıra Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmekte. Sporcularımızın bu heyecan verici yolculuğunda yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Antrenör Erdal Mırat ise “Turnuvada derece elde eden tüm sporcularımızı kutluyorum. Onların azmi ve kararlılığı, uluslararası arenada da başarılı olacaklarına olan inancımızı pekiştiriyor. Tuzla Belediyesi’nin desteğiyle daha nice başarıları birlikte kutlamak umuduyla” diye konuştu.