Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şehitkamil Belediye Başkanı Yılmaz’dan 19 Mayıs Gençlik Konseri Öncesi Çevre Sakinlerine Mektup

Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenecek Gençlik Konseri öncesinde, çevrede ikamet edenlere karanfille birlikte bir mektup gönderdi. Etkinliğe bir davet niteliği de taşıyan mektubunda Başkan Yılmaz, “Oluşabilecek yüksek ses konusunda göstereceğiniz anlayışa sığınıyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun” ifadelerine yer verdi.

Şehitkamil Belediye Başkanı

(GAZİANTEP)- Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenecek Gençlik Konseri öncesinde, çevrede ikamet edenlere karanfille birlikte bir mektup gönderdi. Etkinliğe bir davet niteliği de taşıyan mektubunda Başkan Yılmaz, “Oluşabilecek yüksek ses konusunda göstereceğiniz anlayışa sığınıyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun” ifadelerine yer verdi.

Pancarlı Festival Alanı’nda gerçekleşecek Gençlik Konseri, 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü saat 20.00’de Warm Up-DJ Zen’in performansıyla başlayacak, saat 21.30’da Gülşen ve saat 23.00’te İlkay Sencan sahne alacak.

Şehitkamil Belediyesi tarafından görevlendirilen personel, konserin yapılacağı alanın çevresinde ikamet eden yurttaşlara mektupları karanfillerle birlikte teslim etti.

Mektupta, Başkan Umut Yılmaz’ın şu ifadeleri yer aldı:

“Değerli Şehitkamilli Komşum;

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutlamak için hazırlıklarımızı heyecanla tamamladık. Sizi ve sevdiklerinizi, 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü Pancarlı Festival Alanı’nda düzenleyeceğimiz muhteşem konser etkinliğine davet etmekten büyük bir mutluluk duyuyorum.

Bu özel günde, gençlerimizin enerjisini ve coşkusunu zirveye taşıyacak unutulmaz bir program sizi bekliyor. Saat 20.00’de başlayacak olan etkinliğimizde önce, Warm Up-DJ Zen ile müziğin ritmine kapılacak, ardından saat 21.30’da pop müziğin sevilen ismi Gülşen ile coşkulu dakikalar yaşayacak ve geceyi saat 23.00’te İlkay Sencan’ın muhteşem performansıyla tamamlayacağız.

Sizleri, sevdiklerinizle birlikte bu muhteşem atmosferde ağırlamaktan büyük bir onur duyacağımızı belirtmek isterim.

Unutulmaz anlar ve bayram coşkusu için hepinizi Pancarlı Festival Alanı’nda görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Etkinliğe katılamamanız durumunda oluşabilecek yüksek ses konusunda göstereceğiniz anlayışa sığınıyorum.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!”