Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaybolan çocuk, İETT sürücüsünün dikkati sayesinde bulundu

Ailesi birlikte İstanbul’a tatildeyken kaybolan, down sendromlu 10 yaşındaki Amina Hubers, İETT sürücüsünün dikkati sayesinde bulundu. Yaşananlar sonrası Amina’nın ailesi kaptan Erol Özdoğan’a ve İETT’ye teşekkür etti.

 

(İSTANBUL) – Ailesi birlikte İstanbul’a tatildeyken kaybolan, down sendromlu 10 yaşındaki Amina Hubers, İETT sürücüsünün dikkati sayesinde bulundu. Yaşananlar sonrası Amina’nın ailesi kaptan Erol Özdoğan’a ve İETT’ye teşekkür etti.

Almanya’da yaşayan 10 yaşındaki Amina Hubers, tatil için ailesi ile İstanbul’a geldi. Down sendromlu Amina, sabah ailesi uyurken otelden tek başına dışarı çıktıktan sonra kayboldu. Ailesi uyandığında panikle durumu polise haber verdi.

İETT sürücüsü polise teslim etti

Bu sırada İETT’nin 6 numaralı Üsküdar – Esatpaşa / Harem otobüse binen Amina Hubers, sürücünün dikkati sayesinde hemen fark edildi. Durumu polise haber veren İETT sürücüsü Erol Özdoğan, yolcuları başka bir otobüse transfer ederek, polis gelene kadar otobüste eşlik ettiği çocuğu polise teslim etti.

Aileden İETT’ye teşekkür

Yaşananlar sonrası Amina’nın annesi Halide Hubers ve ablası bugün, İETT’nin Üsküdar Peronları’na gelerek kaptan Erol Özdoğan’a ve İETT’ye teşekkür etti.

 

DİĞER VİDEOLAR