Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etimesgut Kent Tiyatrosu açılıyor!

Tiyatro sanatına tutkuyla bağlı herkesi, Etimesgut Kent Tiyatrosu’nun heyecan verici dünyasına davet ediyoruz. Şehrin ve insanın derinliklerinde saklı hikayeleri sahneye taşımak için bir araya gelen uzman sanatçı ve akademisyenlerden oluşan jüri, yeni yetenekleri keşfetmek amacıyla 24-28 Temmuz tarihleri arasında sınavlar düzenleyecek.

Tiyatro sanatına tutkuyla bağlı

ANKARA – Tiyatro sanatına tutkuyla bağlı herkesi, Etimesgut Kent Tiyatrosu’nun heyecan verici dünyasına davet ediyoruz. Şehrin ve insanın derinliklerinde saklı hikayeleri sahneye taşımak için bir araya gelen uzman sanatçı ve akademisyenlerden oluşan jüri, yeni yetenekleri keşfetmek amacıyla 24-28 Temmuz tarihleri arasında sınavlar düzenleyecek.

Etimesgut’a yakışır bir tiyatro oluşturmak hedefiyle yola çıkan Kent Tiyatrosu, sınav sürecinin ardından Ekim ayında seyircisiyle buluşacak. Kent Tiyatrosu, kendi özgün çalışmalarının yanı sıra geniş bir kültür-sanat repertuvarı hazırlığı içerisinde. Drama grupları, senaryo ve oyun yazarlığı kursları, oyunculuk eğitimleri gibi birçok etkinlikle sanatseverlere unutulmaz deneyimler sunmayı hedeflemektedir.

Sanat dolu yolculuğumuzda ilk adımları atmaya hazırlandığımız şu günlerde, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kent Tiyatrosu Sınav Detayları

Etimesgut Kent Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek olan sanatçı (oyuncu) ve sahne amirliği sınavlarına katılmak isteyenler, detaylı bilgilere buradan ulaşabilirler.

 

etimesgut-kent-tiyatrosu-aciliyor