Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, olimpiyat yolcusu Esra Yıldız Kahraman ile yola devam kararı aldı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, geçen hafta Paris Olimpiyatları’na katılma hakkı kazanan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü boksörü Esra Yıldız Kahraman ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Akın, “Balıkesir her şeyde olduğu gibi sporda da Türkiye’nin parlayan yıldızı olacak” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı

(BALIKESİR) – Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, geçen hafta Paris Olimpiyatları’na katılma hakkı kazanan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü boksörü Esra Yıldız Kahraman ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Akın, “Balıkesir her şeyde olduğu gibi sporda da Türkiye’nin parlayan yıldızı olacak” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü bünyesinde bulunan başarılı sporcularla anlaşma yenilemeye devam ediyor. Bu çerçevede, geçen hafta Tayland’da düzenlenen Dünya Olimpiyat Kota Elemeleri’nde 57 kiloda mücadele ederek 3 maçın 3’ünü de kazanan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Boksörü Esra Yıldız Kahraman ile 1 yıllık daha sözleşme imzalandı.

Paris 2024 Olimpiyatları’na vize alarak hem Balıkesir’i hem de Türkiye’yi gururlandıran 26 yaşındaki milli sporcu Esra Yıldız Kahraman’ı tebrik eden Başkan Akın, “Genç sporcumuzu bünyemizde bulundurmaktan büyük onur duyuyoruz. Kendisini başarısından dolayı tebrik ediyorum. Şehrimizde sporu ve sporcuyu her zaman destekleyeceğiz. Balıkesir her şeyde olduğu gibi sporda da Türkiye’nin parlayan yıldızı olacak” diye konuştu.