Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Almanya’da, eylemciler bebek arabalarıyla İsrail’in Gazze’ye saldırılarını protesto etti

Almanya’nın Mainz kentinde, İsrail’in Gazze saldırıları protesto edildi. Eylemde göstericiler, İsrail’in saldırılarında öldürülen çocukların fotoğraflarının yer aldığı bebek arabalarını sürdü.

 

(MAINZ) – Almanya’nın Mainz kentinde İsrail’in Gazze’ye saldırılarını protesto eden eylemciler, saldırılarda ölen çocukların fotoğraflarının yer aldığı bebek arabalarını sürdü.

Almanya’nın Mainz kentinde İsrail’in Gazze’ye saldırılarını protesto etmek için yürüyüş düzenlendi. “Filistin’e Özgürlük” sloganıyla bir araya gelen eylemciler, her hafta kentte eylem yaparak İsrail saldırılarını protesto ediyor.

Hafta sonu düzenlenen eylemde yüzlerce kişi Filistin bayrakları ve Filistin’in sembollerinden olan kefiyelerle yürüdü. Şehir merkezindeki yürüyüşün en önünde yer alan kadınlar İsrail saldırılarında ölen çocukların fotoğraflarının yer aldığı bebek arabalarını sürdü. Bebek arabalarında öldürülen çocukların fotoğrafları, ne zaman öldürüldükleri ve “İsrail ordusu tarafından öldürüldü” yazıları ile kırmızı boyalı beyaz kundaklar taşındı.

 

DİĞER VİDEOLAR